З балу – у доросле життя

гімназія_сайтГімназія 2_сайтЦими днями одинадцятикласники попрощалися з дитинством і рідною школою. У нашому місті три вечори поспіль проходили випускні бали. Вихованці Скадовської академічної гімназії, загальноосвітніх шкіл №2 і №3 отримали атестати зрілості. Ось вони, випускники, на сцені… Красиві, вишукано одягнуті, повні наснаги і трішки збентежені…

ЗОШ №2_сайтУ Скадовській ЗОШ №2 це свято запам’ятається щирими, зворушливими урочистостями в актовій залі рідного навчального закладу. Сердечно прозвучали слова педагогів та батьків про те, що прощання це ще не привід для суму, адже після нього обов’язково усі зустрінуться знову.

сайт_ЗОШ №2.Скадовська академічна гімназія подарувала місту справжнє феєричне дійство у великій залі районного будинку культури. Випускники здійснили своєрідну подорож у минуле – в ті часи, коли вони були сором’язливими першачками. Креативно був представлений кожен випускник. Не менш яскраво вразили і батьки. Вони кілька разів піднімалися на сцену з чудовими пісенними і танцювальними номерами, щиро бажали своїм дітям успішної дороги в житті.

сайт_ЗОШ №3.ЗОШ №3_сайтЗавершив калейдоскоп випускних балів колектив Скадовської ЗОШ №3. На великій сцені РБК пройшло незабутнє тепле свято для одинадцяти-класників, їх батьків та педагогів. Усі в залі розуміли, що така хвилююча й урочиста подія трапляється у житті людини лише раз, і тому щиро розділили це свято з випускниками.

У кожному дійстві було задіяно чимало комп’ютерних, світлових та музичних ефектів, а вихід юних випускниць іноді можна було сплутати з конкурсом краси. Ось так назавжди попрощалися з дитинством вчорашні школярі нашого міста.

Юрій Бондарєв. Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення