З Днем Перемоги!

8 травня – День пам’яті та примирення

9 травня – 70-річчя Великої Перемоги

Дорогі наші ветерани, учасники бойових дій у Другій світовій війні,

працівники тилу, сім’ї загиблих, солдатські вдови, діти війни!

Шановні жителі Скадовщини!

Прийміть наші сердечні вітання з 70-ю річницею Великої Перемоги!

Рік за роком відходить у минуле одна з найбільш кровопролитних і разом з тим пам’ятних сторінок в історії нашого народу. Рік за роком рідшають ряди ветеранів, свідків тих страшних подій. Але свято Перемоги було і залишиться священним для людей усіх поколінь. Цей день для всіх нас був і залишається одним з найсвітліших, урочистих і значущих. У ньому – вся міць, вся сила духу і велич простих людей, котрі у важку годину згуртувалися і відстояли мир на рідній землі.

9-мая-300x200Наш земний уклін усім, хто бився на фронтах, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Подвиг ваш – безсмертний, пам’ять про вас, живих і мертвих, – нетлінна, вдячність народу – безмежна!

Щиро розуміємо ваш біль від того, що українська земля знову здригається від вибухів снарядів. Багато ветеранів і дітей війни знову переживають такі ж поневіряння, яких зазнали у юні або дитячі роки. Перемогти у цій неоголошеній війні допоможе ваш подвиг, як приклад доблесті і самовідданого служіння своєму народові. Вогонь слави, запалений Великою Перемогою, горітиме вічно.

Нехай на нашій благословенній землі завжди панує спокій і злагода! А світло Великої Перемоги додає нам усім сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього нашої України. Мир, добробут і суспільна злагода стануть найкращим пам’ятником подвигу Солдатів Перемоги!

Юрій Бобилєв, голова районної державної адміністрації.

Олег Старенький, голова районної ради.

Олександр Гавриш, міський голова.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення