З такими лікарями не страшно народжувати!

роддом_слайдерЯке відчуття може бути кращим, ніж усвідомлення того, що завдяки твоїм зусиллям на світ з’явилася ще одна дитина? Ніщо не може порівнятися з приємним відчуттям причетності до життя маленької беззахисної людини, котра так потребує твоєї уваги й турботи. Працівники акушерсько-гінекологічного відділення Скадовської центральної районної лікарні можуть пишатися тим, що вони допомогли побачити світ сотням маленьких жителів Скадовського району.

Олександр Никифорович Гуменюк, завідуючий акушерсько-гінекологічним відділенням Скадовської ЦРЛ, запевняє, що працівники відділення готові будь-якої хвилини приймати на цей світ малюків. Лікарі без зволікань готові надати першу медичну допомогу у вкрай важких випадках. Медикаментів та потрібної для роботи апаратури вистачає.

– Минуло вже 20 років з того дня, як наш колектив було переведено до нової будівлі пологового відділення – сучасної, добре пристосованої для роботи лікарів та комфортної для перебування породіль. У нас повністю облаштовано п’ять сімейних палат, а також кілька допологових. До того ж, у нашому відділенні працюють прекрасні спеціалісти, котрі мають стаж від 10 до 45 років і атестовані на вищу та першу категорії, – розповідає Олександр Никифорович.

роддом 2_сайтКолектив акушерсько-гінекологічного відділення дружний і завзятий. Усього в пологовому будинку працює 26 фахівців та 13 – у гінекології. Усі вони люблять свою професію та своїх пацієнток. Матусі у палатах, котрі нещодавно народили, або які ще тільки готуються до поповнення родини, запевняють, що лікарі у Скадовську і справді професійні та дуже уважні. Вони без проблем допоможуть молодим мамам впоратися з дитиною, розкажуть і все покажуть. Пацієнтки щиро стверджують, що з такими лікарями вже й не страшно народжувати!

Молода матуся Надія Коно-ненко із села Лиманське нещо-давно народила вдруге – донечку Кароліну. Дитинка з’явилася на світ нестандартно – однією ручкою вперед. Лікарі допомогли дівчинці народитися здоровою та неушкодженою шляхом кесаревого розтину. У жінки не сходить усмішка з обличчя, одразу помітно, що таке справжнє щастя.

– Почуваюся добре. Лікарі чудові, ніхто не ображає, всі дуже уважні до мене і моєї красуні, – запевняє пані Надія.

Олександр Никифорович розповідає, що, на жаль, тенденція народжуваності йде на спад. Якщо у 2010 році по Скадовському району всього народилося близько 560 немовлят, то за 5 місяців 2016 з’явилося на світ лише 179. Лікар вважає, що на ситуацію значно впливає занепад економіки країни. Держава не надає потрібну підтримку молодим матусям з народженням малят. Та попри економіку чи політику, лікарі закликають все ж народжувати діток.

Спостерігаючи за людьми, котрі люблять свою професію до безтями, та за щасливими матусями зі своїми крихітками, кожна жінка захотіла б народити. Щастя бути мамою – найбільше щастя на світі. Скадовське акушерсько-гінекологічне відділення центральної районної лікарні запевняє, що робитиме все можливе і неможливе, аби дітки народжувалися без проблем та приносили радість своїм матусям і татусям.

Матеріали підготувала Ірина МАЗІПЧУК.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення