За підтримки народного депутата Скадовський район отримає 3 мільйони гривень

Питання розподілу коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій по Херсонській області, які буде виділено за сприяння народного депутата України Федора Негоя та за активного клопотання Скадовської районної державної адміністрації, роз-глядалося 22 червня на нараді у голови райдержадмі-ністрації Віктора Турика.

imagesОчікується, що на об’єкти освітянської галузі, культурної та спортивної сфер Скадовського району буде спрямовано близько 3 мільйонів гривень. Ці кошти підуть на капітальні ремонти закладів соцкультпобуту.

На нараді були присутні помічники народного депутата Федора Негоя Іван Лєкович та Вадим Закусило, голови сільсь-ких рад району, спеціалісти РДА. Віктор Турик визначив мету наради – узгодити використання виділених грошей і скласти перелік конкретних об’єктів, що потребують капремонту або реконструкції. Також очільник району наголосив на необхідності уважно вивчити надану сільськими головами кошторисну документацію на предмет її відповідності усім законодавчим вимогам, аби виділені гроші були оперативно та обґрунтовано використані.

Вадим Закусило нагадав присутнім, що минулого року за підтримки Федора Негоя на Скадовський район було виділено 3 мільйони 495 тисяч гривень з державного бюджету. Завдяки цим коштам при місцевому спів-фінансуванні було виконано чимало робіт: три дитячі садочки у Скадовську отримали нові вікна (1 млн 65 тис. грн), проведено термомодернізацію дитячого садка у Благодатному (1 млн 605 тис. грн), відремонтовано систему опалення в Улянівському до-шкільному закладі (285 тис. грн), замінено вікна у загальноосвітній школі с.Михайлівка (198 тис. грн), проведено ремонт операційної хірургічного відділення Скадовської районної лікарні (241 тис. грн).

– Робота з вирішення проблемних питань Скадовського району продовжується і в цьому році, – підтримав колегу Іван Лєкович, – справа лише за визначенням першочергових об’єктів районної інфраструктури, які потребують капіталовкладень та подання правильно оформленої кошторисної документації на кожен окремий об’єкт. Документацію треба подати негайно, і після виділення грошей намагатися якнайшвидше їх використати. Адже, якщо не освоїти кошти до 31 грудня 2017 року, вони повернуться до державного бюджету.

Наступного після наради дня, у п’ятницю, сільськими головами були надані підготовлені кошториси. За результатами розгляду було прийнято колегіальне рішення про ви-значення об’єктів для їх включення до переліку об’єктів, фінансування яких планується у 2017 році за рахунок державних коштів на умовах спів-фінансування з місцевого бюджету.

Слід зазначити, що по трьох об’єктах, визначених раніше, кошти вже найближчим часом надійдуть на рахунки. Це субвенції на Широківську, Улянівську та Олександрівську загальноосвітні школи.

Прес-центр райдержадміністрації.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення