За що ви так, люди?!

Яка людина пожертвує собою заради собаки?! А от собака навіть думати не стане про себе, коли потрібно стати на захист людини. Це ті собаки, яких ми бачимо щодня на вулицях – брудних, голодних, безпритульних. Вони були вірними друзями для людей у всі часи. А чим ми їм віддячуємо тепер?

18222448_1898422817107381_3156102938029341269_nУ попередніх номерах районної газети публікувалися оголошення про пошук господарів для безпритульних собак, які проживали у місті, на пустирі по вулиці Гуманенка, прилеглому до території районної лікарні. Вони також часто знаходилися на території лікарні, проте собак цих всі в окрузі знали, вони ніколи нікого не чіпали, нікому не заважали. У ніч з 26 на 27 квітня собаки були отруєні та викинуті у сміттєві баки на території лікарні. Ми не маємо доказів про те, хто саме вчинив так з тваринами. Нам залишається лише сподіватися, що вчинене зло повернеться до цих жорстоких людей. І зовсім не хотілося б думати, що це могли зробити люди, котрі щодня рятують життя іншим.

Прикро до сліз, що хтось «наділив» себе правом вирішувати, кому жити, а кому померти. Вже за кілька днів одну з собак повинні були забрати до нового, справжнього, дому. Проте вона не дочекалася, їй не дали жодного шансу. За даним фактом жорстокого поводження з тваринами ми поінформували зоозахисні організації нашої області, а також Київське товариство захисту тварин, додавши фотографії.

Також хотілося б поділитися своєю історією, пов’язаною саме з цими собаками. У березні цього року, коли в мене було погане самопочуття, я пішла до аптеки за ліками. Було вже темно, з-за рогу вийшов незнайомий чоловік і почав до мене чіплятися. Я дуже злякалась, навкруги не було нікого, хто міг би мені допомогти. Та тут саме собаки почали дуже голосно гавкати на чоловіка, а я тим часом втекла. Не знаю, що було б зі мною, якби не ці несподівані чотирилапі охоронці?!

Так, ми згодні, що тварин не повинно бути на території лікарні та інших соціальних закладів, але хто дає право людям вбивати їх? Це навіть заборонено законом, не кажучи про моральний аспект проблеми! Люди, зупиніться! Якщо ви не хочете або не можете допомогти безпритульним тваринам, просто тихо пройдіть повз. Все починається з малого, і жорстокість в тому числі.
Будьте відверті зі своєю совістю, на вас дивляться діти, таке ж ставлення може чекати і вас у старості.

З повагою жителі міста Скадовська.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення