Заправка горіла… не насправді

Минулої п’ятниці скадовські рятувальники на одній з місцевих автозаправочних станцій провели тактико-спеціальні навчання щодо ліквідації умовної пожежі.

АЗСЗа тактичним задумом навчань, на пункт зв’язку 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення від оператора заправки про загоряння нафтопродуктів на території АЗС. Пожежа нібито виникла від короткого замикання електропроводки бензовозу, який зливав нафтопродукти.

Працівники заправочної станції провели евакуацію транспортних засобів, які знаходилися на території АЗС, та почали гасити пожежу первинними засобами пожежогасіння. На місце події оперативно прибули два відділення рятувальників. Площа пожежі становила близько 3 м кв., охопивши автоцистерну (бензовоз), і спричинила сильне задимлення. Існувала загроза загоряння ємності з паливом та розташованого поруч приміщенню оператора АЗС.

Загалом у навчаннях взяли участь дві одиниці пожежно-рятувальної техніки та 10 представників особового складу ДСНС України.

По завершенню навчань начальник Скадовського районного сектору ГУ ДСНС України у Херсонській області Дмитро Турченко наголосив, що об’єкт за своїми параметрами не з простих, і рятувальники професійно впоралися з відпрацюванням варіантів тактичних можливостей під час гасіння пожежі такого формату.

За матеріалами Скадовського РС ГУ ДСНС України у Херсонській області.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення