Засвітилась вогнями ялинка!

Вчора ввечері, 25 грудня, засяяла яскравими вогнями різнокольорових світлових гірлянд головна ялинка у нашому місті. Ця чарівна подія нагадала про наближення довгоочікуваного, всіма улюбленого, сповненого чудес і несподіваних відкриттів свята – Нового року.

Ялинка 3За доброю традицією, головну зелену красуню міста встановили на площі перед районним будинком культури. Магія повернення в казку під назвою Новий рік пройшла за участю найпопулярніших у нашому місті естрадних виконавців та художніх колективів районного будинку культури і, звичайно, Діда Мороза та Снігуроньки. Навколо ялинки в радісному очікуванні чарівного вечора зібралися сотні юних і дорослих скадовчан, гостей міста, дехто вже приміряв карнавальний костюм. Дуже прикрасили свято пухнасті ялиночки, що ростуть на площі – у вечірньому світлі вони переливалися різнобарв’ям світлодіодних гірлянд.

На свято прийшли голова районної державної адміністрації Юрій Бобилєв та голова районної ради Олег Старенький і привітали мешканців міста з наступаючими Новим роком та Різдвом Христовим, щиро зичили щастя і здоров’я, Під ялинкоюсімейного благополуччя і душевного спокою. У цей вечір було багато побажань миру, успіхів у подальшому житті українського народу в ім’я благополуччя і процвітання України.

Кульмінаційним моментом святкування стала мить, коли, наче за помахом чарівної палички, заіскрилася вогнями зелена красуня. Головну ялинку Скадовська відкрито!

Щасливий сміх, іскрометні жарти і шаради, веселі танці й інсценування, вірші та пісні дзвінко лунали у вечірній тиші, а навколо ялинки кружляла в хороводі щаслива дітвора.

Юрій Бондарєв.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення