Захист Вітчизни – честь і справа кожного

волонтери_сайт25 січня, неділя. На головній площі нашого міста знову збори майданівців, і знову – траурна панахида. На превеликий жаль, тероризм на Сході України щодня призводить до нових жертв. У суботу, зранку вихідного дня, мир і спокій жителів Маріуполя порушила артилерійська атака житлового мікрорайону та одного з місцевих ринків. Удар був нанесений з територій, зайнятих терористами. Це варварство забрало життя тридцятьох осіб, понад сто отримали важкі поранення. Скадовські активісти громадянського руху за єдність і незалежність України засудили теракт і вшанували світлу пам’ять невинних людей.

З болем і гнівом майданівці говорили про те, що нинішня влада ще неспроможна організувати армію і народ на ефективну відсіч ворогам.

Лідер Скадовського майдану Володимир Куріков узагальнив спільну думку присутніх про те, що ця війна поступово стає найтрагічнішою подією двадцять першого століття. Вона приголомшила свідомість мільйонів українців і всіх людей, які живуть на різних континентах і говорять різними мовами.
Війна… Як багато у цьому короткому слові страждання матерів, жалю і сліз за загиблими воїнами, сотнями сиріт та сімей без батьків, за знівеченими долями! Хто має право красти у нас нездійснені мрії і надії на щасливе життя у новій державі, де крок за кроком почали викорінювати корупцію й орієнтуватися на європейські цінності і демократію?!

Священик Української Греко-Католицької Церкви Володимир Цяпка відслужив заупокійний молебень. До присутніх також звернувся тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Скадовського райвійськкомату Валерій Власиневич. Він розповів про початок четвертої хвилі мобілізації і зауважив, що не всі чоловіки призовного віку у нашому місті і районі розуміють важливість свого обов’язку захистити рідну країну від агресора.

– Усі ми маємо усвідомити, що над нами нависла велика загроза. Дехто з чоловіків призовного віку, можливо, думає: «Усе якось обійдеться і без мене». Інші вважають, що загроза окупації не така вже й страшна – ситуація буде, приблизно, як у Криму. Але це не так. У нас не буде кримської ситуації, адже переважна більшість населення регіону налаштована патріотично. Безперечно, ми виявимо збройний опір окупаційним військам. А це означає можливість бойових дій і в нашій місцевості. Лише разом об’єднавшись, ми становитимемо собою силу. Не можна залишатися осторонь від оборони України. Ми захищаємо не просто свою державу, а наші життя і життя близьких нам людей, – завершив виступ офіцер.

Юрій Бондарєв.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення