Життя іде і все без коректур…

Бондарєв_сайт«А як напишеш, так уже і буде», – ці слова, що належать перу української поетеси-патріотки Ліни Костенко, дуже точно передають журналістську роботу.
Ми дуже вдячні всім читачам «Чорноморця», котрі минулої п’ятниці привітали нас із професійним святом. Нам телефонували майже з усіх населених пунктів району.

Приємно було почути про визнання важливості нашої роботи від першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Миронець, радника голови районної ради Сергія Зеленюка, заступника міського голови Олега Васильєва та секретаря міської ради Ольги Бутенко. Гості вручили нашому колективу грамоти, у яких відзначили сумлінну працю авторів районного видання і створення сучасного інформаційного простору у справі висвітлення життя нашого міста і району. За вагомий особистий внесок у розвиток журналістики району, високу професійну майстерність та сумлінну працю Почесну грамоту було вручено нашому найбільш досвідченому журналісту Юрію Бондарєву.

Окрім теплих слів вдячності, хочеться поділитись і думками щодо газетярської справи. День журналіста для колективу редакції є не просто професійним святом, а й днем, коли слід подивитися на свою роботу очима наших читачів. Цей день став ще й прекрасною нагодою, щоб подякувати їм за те, що вони завжди з нами, приймають активну участь у створенні газети – пишуть листи, пропонують теми для статей.

Та чи всі наші шанувальники знають, що газета – це, перш за все, виробництво? У сучасних умовах вона існує у суворих реаліях економіки, коли на перший план виступило правило: за все треба платити! У нашій державі відбуваються серйозні зміни. Безумовно, ці економічні та політичні процеси позначаються й на журналістській роботі. Дуже важливим питанням для колективу «Чорноморця» стало забезпечення цілісної та оперативної подачі подій з життя району і країни в цілому. Не лише наша районка, а й більшість засобів масової інформації створюють мозаїчну картину дійсності. Ця роздробленість, відтворена журналістами, нерідко впливає на світогляд читачів, не даючи їм тих знань, яких вони очікують. Хочемо запевнити: ми знаємо про цю проблему і надалі будемо робити все, аби інформація про життя Скадовщини була більш повною і неупередженою.

Кожне журналістське свято – це ще один щабель, на який потрібно підніматися колективу редакції до тієї вершини, яка називається вдячністю читачів. Хочеться сподіватися, що з кожним днем районне видання ставатиме кращим та ближчим до скадовчан. Адже творимо ми його разом з вами – ви, шановні читачі, своєю передплатою та ідеями, а ми – розумом і натхненням.

Колектив редакції районної газети «Чорноморець».

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення