Живе поміж нас людина

Доброго дня вам, конверт_сайтшановні працівники редакції!
Ніколи до вас не зверталась, а от зараз дуже хочеться розповісти всім скадовчанам про одну хорошу людину. Та її багато хто знає у нашому місті – це Лариса Куюн, листоноша відділення поштового зв’язку Скадовськ.
Мені вже 73 роки, і я маю досвід, трохи розбираюсь у житті. Так-от, хочу сказати, що між нами трапляються іноді незвичайні люди. З ними хочеться спілкуватися, з ними себе дуже добре почуваєш. Від таких людей ніби випромінюється добро і зігріває душу кожного, хто навколо них.
І Лариса Степанівна належить саме до таких людей. Вона приносить мені пенсію з 2002 року, і я не пам’ятаю, щоб вона була роздратованою чи в поганому настрої. Для всіх у неї напоготові приязна лагідна посмішка, кожному знайде теплі слова. Та, на жаль, листоноша постійно поспішає до наступної домівки, їй немає часу. Отож, я вирішила написати слова подяки до газети.
Я – давній читач «Чорноморця». І буду завжди передплачувати цю газету.  Дуже рада бачити на своєму подвір’ї людину, котра її приносить, бо разом із поштою і пенсією Лариса несе хороший настрій. Вітаю від усього серця Ларису Cтепанівну з нещодавно минувшим про- фесійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку – і бажаю їй ще багато-багато років бути здоровою, щасливою і потрібною людям.
Павліна Петрівна Сінчук, м. Скадовськ.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення