Зима завітала!

IMG_9978_сайтНесподівано і клопітно ранком 6 січня до Скадовська прийшла справжня зима – з снігопадом і поривчастим вітром, який, здавалося, ще трохи, і перетвориться на заметіль.
Для наших південних жителів така погода – справжній стрес. І досі комунальні служби міста не можуть належним чином прибрати сніг з проїжджої частини, рух автотранспорту перетворився на суцільні випробування, а піші прогулянки супроводжуються ризиком стати позаплановим пацієнтом травматологів.
сайт0А от для дітлахів така зима – неймовірна радість! Нарешті можна дістати санчата і досхочу накататися! На вулицях міста навіть невеличкі пагорби перетворилися на снігові гірки, з яких летять на санках щасливі рожевощокі діти!
З ентузіазмом зустріли справж-ню зиму і двірники КП «Водне господарство». У мікрорайоні «Кристал», майже допоки у небі не з’явилася різдвяна зірка, працелюбні дівчаточка посипали тротуари та подвір’я багатоповерхівок пісково-соляною сумішшю (на фото). І ніхто з них не нарікав ані на ожеледицю, ані на 10-градусний мороз. Від їх щирої посмішки та привітань «З Різдвом!» усім перехожим цього Святвечора справді ставало тепло на душі. І цей факт ще раз доводить: якою б не була погода за вікном, погода власного життя залежить у першу чергу від нас самих!
Тетяна Підгородецька.
Фото автора.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення