Зірковий час юних читачів

Кращий читач 1_сайтТринадцятий рік поспіль у дитячих бібліотеках проводиться Всеукраїнський конкурс на звання кращого читача, до якого долучається все більше і більше учасників. Він дає можливість юним читачам здобути перемогу не стільки завдяки особливим талантам і здібностям, скільки завдяки систематичному читанню.

Усього в конкурсі за роки його проведення взяло участь понад 710 ти-сяч школярів з усіх областей Укра-їни. А на фестивалі «Книгоманія» у Львові побувало вже близько 700 пе-реможців. Минулого року Херсонщину на заключному, всеукраїнському, етапі у Львові представляв учень Скадовської загальноосвіт-ньої школи №3 Андрій Уманський.

Учениця Скадовської ЗОШ №3 Любов Хандусь – у числі кращих читачів району.

Учениця Скадовської ЗОШ №3 Любов Хандусь – у числі кращих читачів району.

31 березня у читальній залі Центральної бібліотеки для дітей про-йшов районний етап обласного конкурсу «Велика книга читацьких рекордів Херсонщини». У конкурсі взяли участь найактивніші та найзавзятіші читачі – учні 6-7 класів, котрі стали переможцями у шкільному етапі. За звання «Найкращий читач Скадовського району» змагалися 17 учасників із 13 навчальних закладів району.

Бібліотекарі підготували для юних гостей пізнавальну вступну частину, яка висвітлювала значення книги і систематичного читання для формування особистості людини, досягнення нею життєвого успіху. Зокрема їх увазі була представлена серія записаних напередодні цікавих відеоінтерв’ю зі знаними та успішними скадовчанами. Дітям цікаво було почути думки відомих краян про важливість читання в дитинстві та їх літературні вподобання.

У ході конкурсу юні читачі продемонстрували неабияку читацьку активність, вміння аргументовано і стисло висловлювати свої враження від улюбленої книги та високий рівень ерудиції й артистизму. Вони виступали в костюмах літературних героїв, презентували підготовані малюнки до книжок, альбоми, декламували власні вірші та навіть інсценували уривки з улюблених творів. Кожен виступ був гідним перемоги. Організатори не залишили поза увагою жоден із талантів юних учасників – чи то артистизм та експресивність виступу, чи філософський підхід, чи вміння завоювати глядацькі симпатії. Проте основною дійовою особою на конкурсі була, звичайно ж, її величність Книга.

За результатами творчого змагання журі визначило найкращих читачів Скадовського району. Ними стали: серед шестикласників – Катерина Єрохіна, учениця Опорного закладу – Скадовський навчально-виховний комплекс «Академічна гімназія», а серед учнів сьомого класу перше місце виборола Дар’я Кравчук із Лазурненської ЗОШ. Саме вони представлятимуть наш район на наступному етапі конкурсу в Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім.Дніпрової Чайки.

Журі також відзначило дипломами ІІ та ІІІ ступенів учасників, які зовсім трішки поступилися беззаперечним переможцям, але підкорили присутніх своєю начитаністю та оригінальним підходом у підготовці власного виступу: шестикласників Олену Гритчину (Улянівська ЗОШ), Владу Блідну (Благодатненська ЗОШ), Анну Савченко (Скадовська ЗОШ №3), Дар’ю Белєвцову (Скадовська ЗОШ №2), Діану Жакоміну (Новомиколаївська ЗОШ), а також учнів сьомого класу – Любов Хандусь (Скадовська ЗОШ №3) та Данила Мурзака (ОЗ СНВК «Академічна гімназія»).

Читацьке свято відбулося! Його учасники та переможці отримали побажання віри у власні сили та нових творчих злетів.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення