Зустріч через 40 років

сайтБуянням літніх квітів зустріла на своєму подвір’ї Скадовська загальноосвітня школа №3 випускників 1976 року. Це перший випуск у новому приміщенні школи, яке почало функціонувати з 1975 року.

Класне керівництво випуску здійснювали Надія Федосіївна Золотухіна (10-А клас), Любов Захарівна Мендус (10-Б клас) та Світлана Василівна Кулида (10-В клас). На превеликий жаль, Любов Захарівна та Світлана Василівна вже відійшли у вічність. Ось чому в душі солідних людей, які почали сходитися до школи, окрім радості, відчувався щем…

Із майже дев’яноста випускників прибули двадцятеро: зі Скадовська, Одеси, Каховки, Голої Пристані та Криму. Комусь не дозволили обставини, у когось не виявилося (і таке можливо) бажання, а хтось, що дуже гірко усвідомлювати, вже ніколи не прийде на зустріч.
Серед присутніх на цій хвилюючій зустрічі були моряки (Микола Гришин), інженери (Юрій Шибаєв), колишні офіцери (Олександр Ракович), бджолярі (Володя Котелевич), різноробочі (Зоя Сеттарова), вчителі (Галя Романюк), водії-далекобійники (Слава Табарча), лісники (Саша Керничанський), підприємці (Людмила Чечикова, Іван Кальченко), технологи-винороби (Людмила Портна), менеджери (Наталія Скакун), працівники комунальної сфери (Юра Савін) та інші. Багато хто з них має нагороди і вчені звання.

Неможливо було не помітити, як сяяли чистотою та охайністю територія і приміщення школи. На місці тополь на подвір’ї і поза ним – квіти. Гарно! От тільки тих дерев, що колись висаджували 10-класники-випускники, опоряджаючи двір школи-новобудови, на жаль, вже немає. Кожному дереву, як і людині, відведено свій вік…
Запах свіжої фарби виразно нагадав про дитинство, про перше вересня…

Наталія Андріївна Лебедєва гостинно зустріла випускників як представник педагогічного колективу і завідувач музею школи, провела змістовну екскурсію. Впізнаючи себе на світлинах, розгортках, сторінках газет, виставкових експозиціях, гості ніби здійснили подорож у роки свого дитинства та юності.
Потім – фото біля классу, за своїми партами… І спогади, спогади…

За 40 років кожен відбувся як особистість. Багато хто вже на пенсії, дідусь, бабуся. І вже своїх онуків ведуть до рідної школи. Разом з тим, випускники 1976 року живуть сучасним життям, з його радощами і печалями. Вони залишили свої автографи і враження в Книзі почесних гостей.
Школа продовжує свій вивірений шлях, а гості-випускники того далекого 1976 року продовжили зустріч в гарній дружній атмосфері.

Щастя вам і вашим родинам, мира і добробуту бажає школа в особі класного керівника 10-А класу.

Н.Ф.Золотухіна.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення