Звернення військового комісара Скадовського районного військового комісаріату підполковника С.Б. ДОЛБНІ

звернення _ сайтШановні скадовчани!

У теперішніх складних внутрішніх та зовнішньополітичних обставинах на перший план вийшло питання підвищення обороноздатності країни, можливості протистояти проявам тероризму та зовнішньої агресії. Це питання не поставало перед громадянами України з 1945 року. Але, на жаль, зараз воно дуже актуальне.
Тому в рамках організації територіальної оборони міста та району Скадовський районний військовий комісаріат проводить ряд заходів для організованого вирішення питань захисту району у випадку виникнення надзвичайних ситуацій. До цих заходів відноситься створення організованих загонів самооборони.

Призначення до складу загонів проводиться завчасно з метою підвищення їх готовності, проведення необхідної підготовки та узгодження питань оповіщення, збору та організованого виконання завдань по захисту важливих об’єктів міста і району, підтримання правопорядку. Розгортання загонів буде проводитись у виникненні надзвичайних ситуацій шляхом призову по мобілізації. До складу загонів призначаються в необхідній кількості чоловіки, які перебувають на військовому обліку та придатні за станом здоров’я. Тому проведення медичної комісії є першочерговим заходом, який зараз і проводиться на території району.

Прохання до всіх громадян віднестися до заходів, які проводяться, з почуттям громадянського обов’язку, всебічно сприяти та допомогти роботі райвійськкомату по проведенню оповіщення, прибуття на медичний огляд військовозобов’язаних.

Усім військовозобов’язаним, які протягом останніх років змінювали адресу проживання і не сповіщали про це райвійськкомат, необхідно прибути до райвійськкомату для уточнення облікових даних.

Разом з цим, з метою надання громадянам України можливості реалізувати своє конституційне право щодо захисту Вітчизни, 1.04.2014 року вступив у дію Закон України від 27.03.2014 року №1169-VII «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення проведення мобілізації», в якому збільшено вік перебування в запасі для рядового, сержантського складу, в тому числі для жінок до 50 років, та для молодшого офіцерського складу до 55 років. Громадянам, які були зняті з військового обліку, але тепер у зв’язку зі змінами в законодавстві підлягають військовому обліку, необхідно прибути до райвійськкомату, пройти медичну комісію (поновленню на військовому обліку підлягають тільки придатні за станом здоров’я), внести відповідні зміни у військовий квиток та паспорт.
За детальною інформацією звертайтеся до Скадовського райвійськкомату, який розташований за адресою: м.Скадовськ, вул.Володарського,13; тел.: 5-21-16.

Прийом з питань призначення в загони оборони, відновлення на військовому обліку проводиться з понеділка по п’ятницю, з 13.00 до 17.00. Звертатися до чергового по райвійськкомату.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення