Материнська вдячність

Доброго дня, шановна редакціє!

конверт_1 _инетЧерез районну газету «Чорноморець» хочу висловити щирі слова подяки міському голові Олександру Яковлєву, волонтерській групі на чолі з Миколою Литвиненком, членам ГО «Самооборона», зокрема, В’ячеславу Вербицькому, голові районної організації воїнів АТО Андрію Надточому за те, що незважаючи на свою зайнятість, ці люди відгукнулися на прохання мого сина, старшого сержанта Сергія Рибася, який нині захищає Україну на сході, на першій лінії вогню, і надали дуже важливу допомогу. Військовій частині, в якій служить мій син, вкрай необхідно було близько 1000 м дуже дорогого силового електричного кабелю, адже більше місяця у військових не було світла. Сергій – електрик, тож, з дозволу керівництва, міг власноруч провести той провід.

І ось скадовські волонтери та місцева влада не залишилася байдужими до прохання захисників – знайшли і доставили у військову частину необхідний кабель. І не лише це! А й свіжі огірки, помідори, капусту, перець, баклажани та інші продукти. Дуже радо зустріли наші військові допомогу!
Коли я про це дізналася, мені, як мамі воїна-захисника, на душі стало тепло і радісно. Бо наші діти, які нині перебувають у важких умовах, можуть розраховувати на моральну та матеріальну підтримку небайдужих людей. Низький вам уклін і величезна вдячність від усіх матерів воїнів АТО та від мене особисто.

З повагою Раїса Рибась, м.Скадовськ.

Коментарів немає, будьте першим!

Прокоментувати:
Всі поля, позначені (*) обов'язкові для заповнення